2013 Yılının Modasını Anımsatan Bayan Elbise Modelleri

Elbise    9.820 Kez Görüntülnedi
Sonraki resme resmin üzerine tıklayarak geçebilirsin!
Önümüzdeki büyük yılın modasını merak içinde bekleyen bayanlar 2013 moda defilesinin arkasından yeni kıyafetler ile önümüzdeki senenin modasını beklemekteler. New York'ta moda haftasında tanıtılmış olan 2013 moda koleksiyonunu birçok ünlü markalarda katıldı. Markaların ve kalitenin yarıştığı defilede bir çok ünlü mankenlerde farklı giyim tasarımlar ile geceye bir yıldız gibi parladı. 2013 giyim modasından daha çok sade ve çizgili tasarımların hakim olduğu bu koleksiyonda bluz modelleri de dahil olmaktadır. Renk tonlarına baktığımızda farklı renklerin elbiselerde kullanıldığını rahatlıkla görebiliyoruz. Kışa en uygun giyim tarzı ceket ve montlardan geçmektedir. Kazak ve pantolonlar bayanların 2013 yılında en çok zevk duyduğu hususlardandır. 

2013 modası için yapacağınız alışverişte azda olsa katkımız olmasını isteriz. 2013 modasına en uygun renk tonları siyah, yeşil ve turuncu renklere ağırlık vermeyi denemek farklı bir giyim tarzının olacağınızı düşünüyoruz.
Reklam

İlgili Görseller

2013 İplikli Bayan Hırka Modeli 2013 Bayan Triko Süveter Modeli 2013 Yırtmaçlı Bayan Süveter 2013 Bayan Yünlü Ceket Modeli Uzun Kollu İnce Triko Bayan Süveter. Uzun Kollu Şal Bayan Süveter Modeli Kemerli Cepli Fermuarlı Bayan Mont Modeli 2013 Fermuarlı Cepli Bayan Ceket Modeli Üstten Kopçalı Kısa Kabarık Hırka Marnlı İplikli Uzun Desenli Triko Süveter
Markalar İnceleyebileceğiniz Markalardan Bazıları
İlgili İncelemek İsteyebilirsiniz!
img-bg
846 Kez Görüntülendi Bayan Patik Modelleri
img-bg
6.041 Kez Görüntülendi 2019 Erkek Bere Modelleri
Aktiviteler Diğer Modaseverler Şunları İnceliyor
img-bg
24.998 Kez Görüntülendi Reebok Erkek Ayakkabı Fiyatları
img-bg
5.786 Kez Görüntülendi Çizme Paça Erkek Pantolon Modeli