Adil Işık 2012-2013 Kış Koleksiyonunu Tanıtıyor

Adil Işık    5.339 Kez Görüntülnedi

Facebook ile yorum yap

Sonraki resme resmin üzerine tıklayarak geçebilirsin!
Son zamanlarda yaptığı atılımlarla adından söz ettiren ve trend belirleyen koleksiyonlar hazırlayan Adil Işık, 2012-2013 Sonbahar-kış koleksiyonuyla sezona iddialı bir giriş yaptı. Bu iddiasını da yalnızca hazırladığı koleksiyonda değil, model seçiminden konsepte kadar her şeye gösteriyor. Adil Işık'ın 2012-2013 Sonbahar-kış koleksiyonu için  dünyaca ünlü müzisyen ve model Tineke Van  Veelen kamera karşısına geçmiş. Kombinasyonlar dünyaca ünlü stylist Semra Rusel'e emanet edilmiş. Veelen ve Russel'e muhteşem işbirliğini ise Türkiye'nin en ünlü moda fotoğrafçısı Lara Sayılgan fotoğtaflarıyla ölümsüzleştirmiş. Koleksiyonun fonunda ise İstanbul'un tarihi sokakları var! 

İnsan, sanat eseri gibi duran bu fotoğraflara bakınca havaların soğumasını çok da dert etmiyor; Koleksiyon o kadar şık görünüyor ki, neredeyse "havalar bir an önce soğusun" demek bile geliyor insanın içinden!

Koleksiyon sadece bizi heyecanlandırmamış anlaşılan! Dünyaca ünlü moda dergilerine, markalara moda editörlüğü, danışmanlık ve styling yapan Başarlı stylist Semra Russel, sadece adil ışık 2012-2013 Sonbahar kış koleksiyonu için İstanbul'a gelmiş. Biraz da bu heyecan verici koleksiyonun detaylarına bakacak olursak.... Tema, iki ana hikayeden oluşuyor. Ama genel olarak şunu söyleyebiliriz ki, koleksiyonda siyah, gri ve kahve gibi alışılmış koyu renklerin yanında bordo, karamel, hardal, zümrüt ve petrol gibi kışın geldiğini unutturan yeni ve canlı renkler var. Temalardan biri Identity.... Bu temada öne çıkan en önemli detay minimalizm. Tasarımlardaki detaylar farklı konsepler oluşturmuş. Mesela, Gender Blender konsepti, cinsiyetleri birleştirip kadın erke ayrmını ortadan kaldırmış. Bu seride, söz ettiğimiz o androjen havayı yaratan kare kesim elbise ve bluzlar, oversize ceketler, takım elbiseler var.

Femme fatale, ise kendini adıyla ele veriyor. zaten. Konseptte bolca fuşyalar, mürdüm tonları; stretch kumaşlı elbiseler ve etekler; deriler, dantel ve transparan detaylar var. Adil Işık tasarımcıları Cultural Mesh adında bir tema daha hazırlamış. Bu temadan en çok dikkat çeken ayrıntı etnik ve modern detayların birleşmesi olmuş. Cultural Mesh'te renkler de Identity'ye göre daha sıcak, Adil Işık tasarımcıları minimal ve vintage bir dokunuşda yapmış bu temaya
Reklam

İlgili Görseller

Adil Işık Bayan Siyah Ceket Adil Işık Bayan Gri Kaban Adil Işık Bayan Hırka Modeli Adil Işık Deri Garnili Hırka Adil Işık Kazak Modeli
Markalar İnceleyebileceğiniz Markalardan Bazıları
İlgili İncelemek İsteyebilirsiniz!
img-bg
1.023 Kez Görüntülendi 79,90 ADL Bayan Kolsuz Bluz Modelleri
img-bg
14.638 Kez Görüntülendi Yazlık Kısa Elbise Modelleri 2013
Aktiviteler Diğer Modaseverler Şunları İnceliyor
img-bg
8.892 Kez Görüntülendi Vero Moda Tunik Modelleri
img-bg
6.076 Kez Görüntülendi Zigi Muhteşem Ayakkabı Tasarımları
img-bg
6.449 Kez Görüntülendi Kumaş Takım Elbise Modeli
img-bg
16.275 Kez Görüntülendi Rodi Mood Erkek Gömlek Modelleri
img-bg
3.703 Kez Görüntülendi Adidas Erkek Kumaş Ayakkabı Modeli