1 yıl önce Günün Modelleri Aracılığı İle

iPhone XS Serisi Ve Özellikleri

Bu zamana kadar diğer iPhone serilerine göre ekranı daha büyük ve çift kamerası ile iPhone XS müşterilerini cezbediyor.

Bu zamana kadar diğer iPhone serilerine göre ekranı daha büyük ve çift kamerası ile iPhone XS müşterilerini cezbediyor. İPhone XS modelinde diğer serilere göre oldukça çok çok ileri sevideyedir. HDR teknolojisine gerçek renkte siyahlara sahip iPhone XS serisinde şimdiye kadar çalışıp geliştirdiğimiz en büyük iPhone ekranıyla yüz göz olacaksınız. Bir akıllı telefon modellerinde bu zamana kadar kullanılan en dayanıklı camı İPhone XS serisine takmış bulunmaktayız. Titizlikle çalışılmıştır. Ayrıca paslanmaz çelik şeritten üretilmiştir. Su geçirmez ve toza dayanıklıdır. Şifre olarak hem parmak izi hem yüz tanıma teknolojisiyle kendinizi güvende hissedeceksiniz. Bu kadar hızlı ve basit iPhone'unuzun ekran kilidini açmak için bir bakış atmanız yeterli olacaktır:) Ve daha çok özelliğiyle siz iPhone XS tutkularını bekliyor.
iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri iPhone XS Serisi Ve Özellikleri

Daha Fazla Benzer Ürüne Göz Atın

İphone XR 64 GB Akıllı Beyaz Telefon Modeli 5.699 TL

İphone XR 64 GB Akıllı Beyaz Telefon Modeli

İncele →
İphone XR 64 GB Akıllı Beyaz Telefon Modeli 5.699 TL

İphone 7 telefon modeli

2017 yılının en gözdesi haline gelecek iphone 7 cep telefon modeli

İncele →
İphone 7 telefon modeli
Günün Modelleri

Günün Modelleri Sizin yerinize araştırır. İşinize yarayacak giyim, takı ve aksesuar ayakkabı modelleri ve bir çok üründe ön incelemede bulunur, sizlere aktarmaya devam eder.

Bizi takip etmeye devam edin. Fırsatlardan haberiniz olsun.