İstikbal Almira Genç Odası Takımı

Genç Odası Takımları    13.196 Kez Görüntülnedi
Sonraki resme resmin üzerine tıklayarak geçebilirsin!
İstikbal'de yenilikler bitmiyor. Oturma grupları, panel mobilya, yatak, baza ve ev tekstilleri ürünleri gibi alanlarda yeniliklerini sürdüren istikbal, gençler için de yeni modeller üretmeye devam ediyor.

Şimdi sizlere, İstikbal'in yeni genç odası ürünlerinden olan Almira'yı tanıtıyoruz. Bu genç odası takımında da diğer modellerde de olduğu gibi, 3 kapaklı veya sürgülü gardrop, çalışma masası, komodin, ranza, kitaplık, şifonyer ve karyola mevcut. Almira genç odası, cıvıl cıvıl, rengarenk olmasa bile kalitesini ve tasarımında kullanılan çizgilsel figürleri ön planda tutuyor.

Zamanın çoğunu odasında geçiren gençlere, daha çok odaklama hissi, huzur ve rahatlığı bir arada yaşatmak isteyen İstikbal, Almira modelinde de bunu başarmış durumda.
Reklam

İlgili Görseller

İstikbal Almira Genç Odası Takımı İstikbal Almira Genç Odası Takımı yatak İstikbal Almira Genç Odası Takımı Başlık İstikbal Almira Genç Odası Takımı Çekmeceler İstikbal Almira Genç Odası Takımı Gardrop İstikbal Almira Genç Odası Neon Işıklandırma İstikbal Almira Genç Odası Takımı Çift Ranzalı İstikbal Almira Genç Odası Takımı Çift Ranzalı 2
Markalar İnceleyebileceğiniz Markalardan Bazıları
İlgili İncelemek İsteyebilirsiniz!
img-bg
14.501 Kez Görüntülendi İstikbal Diana Genç Odası Takımı
Aktiviteler Diğer Modaseverler Şunları İnceliyor
img-bg
18.297 Kez Görüntülendi Hamile Mayo Modelleri
img-bg
8.555 Kez Görüntülendi İnci Bayan Ayakkabı Modelleri
img-bg
30.425 Kez Görüntülendi Erkek Ve Bayan Ayakkabı Trend Modelleri
img-bg
8.498 Kez Görüntülendi Kısa Kol Erkek Gömlek Modeli
img-bg
1.925 Kez Görüntülendi Exper Karizma A5B-C41 Laptop Modeli