Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Oturma Odası Takımı    10.381 Kez Görüntülnedi
Sonraki resme resmin üzerine tıklayarak geçebilirsin!
Genelde oturma odası evimizin en çok vakit geçirdiğimiz bölümüdür. Bulunduğumuz odadaki koltuk takımlarının dekorunu kendi zevkimize göre yapmalıyız. Oturma odamıza girdiğimiz zaman bu odada vakit geçirmek hoşumuza gitmeli. Daha çok rahat, kullanışlı, dayanıklı, uzun ömürlü ve fonksiyonel eşyalar kendimize belirlemeliyiz.

Oturma odalarımız sadece bizlerin vakit geçirdiğimiz yer olmanın dışında ayrıca arkadaşlarımızla ve sevdiklerimiz ile  televizyon izlemek sosyalleşmek ve konuşabilceğimiz  için bir araya gelinen alan olarak da kullanılmaktadır. 

Oturma Grubu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz..!!
Oturma odası grubu alırken sağlam, en önemlisi kaliteli olmasına dikkat etmeliyiz ve istekleriniz en ön planda olacak şekilde  modeller olsun. Kumaşının kaliteli, sağlam ve deforme olmayacak ürünler olması daha uzun ömürlü kullanmamızı sağlar. Özellikle garanti  konusunda da mağazalar minimum 2 yıl garanti verme imkanı sunuyor. Farklı marka tasarım ve modellerle çalışıyor.

Oturma Grubu Seçimi
Evlerinize oturma grubu modelleri seçerken özellikle odanızın şekline, uzunluğuna  göre seçim yapmanız daha mantıklı olur. Eğer odanız ufaksa maksi takımları tercih etmenizde fayda var. Koltuk takımları ve köşe takımlarını tercih etmeniz uygundur. Mobilyalarınızı uzun süre elinizde tutmak istiyorsanız ahşaplı ürünleri tercih edebilirsiniz. Ürün isteklerinizi mutlaka müşteri temsilcisine çok iyi bir şekilde bilgilendirmeniz daha iyi olur. Herhangi bir durum yaşanırsa mağazalar sorunsuz bir şekilde iade garantisi veriyor.

Aşağıdaki resimleri inceleyerek oturma grubu ve koltuk takımları tercihinizi belirleyebilirsiniz.
Reklam

İlgili Görseller

Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz? - 8872 Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz? - 8873 Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz? - 8874 Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz? - 8876 Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz? - 8877 Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz? - 8878 Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz? - 8879 Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz? - 8880 Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz? - 8881
Markalar İnceleyebileceğiniz Markalardan Bazıları
İlgili İncelemek İsteyebilirsiniz!
img-bg
3.134 Kez Görüntülendi Siyah Deri Tekli Koltuk Modelleri
img-bg
13.791 Kez Görüntülendi İstikbal Best Maksi Takım Oturma Grubu
Aktiviteler Diğer Modaseverler Şunları İnceliyor
img-bg
27.093 Kez Görüntülendi Kinetix Erkek Ayakkabı Modelleri
img-bg
19.660 Kez Görüntülendi Dekoltesiz Abiye Modelleri
img-bg
10.914 Kez Görüntülendi Eşofman Modelleri
img-bg
6.776 Kez Görüntülendi Nike Renzo Erkek Ayakkabı