1 ay önce Günün Modelleri Aracılığı İle

Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Genelde oturma odası evimizin en çok vakit geçirdiğimiz bölümüdür. Bulunduğumuz odadaki koltuk takımlarının dekorunu kendi zevkimize göre yapmalıyız.

Genelde oturma odası evimizin en çok vakit geçirdiğimiz bölümüdür. Bulunduğumuz odadaki koltuk takımlarının dekorunu kendi zevkimize göre yapmalıyız. Oturma odamıza girdiğimiz zaman bu odada vakit geçirmek hoşumuza gitmeli. Daha çok rahat, kullanışlı, dayanıklı, uzun ömürlü ve fonksiyonel eşyalar kendimize belirlemeliyiz.

Oturma odalarımız sadece bizlerin vakit geçirdiğimiz yer olmanın dışında ayrıca arkadaşlarımızla ve sevdiklerimiz ile  televizyon izlemek sosyalleşmek ve konuşabilceğimiz  için bir araya gelinen alan olarak da kullanılmaktadır. 

Oturma Grubu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz..!!
Oturma odası grubu alırken sağlam, en önemlisi kaliteli olmasına dikkat etmeliyiz ve istekleriniz en ön planda olacak şekilde  modeller olsun. Kumaşının kaliteli, sağlam ve deforme olmayacak ürünler olması daha uzun ömürlü kullanmamızı sağlar. Özellikle garanti  konusunda da mağazalar minimum 2 yıl garanti verme imkanı sunuyor. Farklı marka tasarım ve modellerle çalışıyor.

Oturma Grubu Seçimi
Evlerinize oturma grubu modelleri seçerken özellikle odanızın şekline, uzunluğuna  göre seçim yapmanız daha mantıklı olur. Eğer odanız ufaksa maksi takımları tercih etmenizde fayda var. Koltuk takımları ve köşe takımlarını tercih etmeniz uygundur. Mobilyalarınızı uzun süre elinizde tutmak istiyorsanız ahşaplı ürünleri tercih edebilirsiniz. Ürün isteklerinizi mutlaka müşteri temsilcisine çok iyi bir şekilde bilgilendirmeniz daha iyi olur. Herhangi bir durum yaşanırsa mağazalar sorunsuz bir şekilde iade garantisi veriyor.

Aşağıdaki resimleri inceleyerek oturma grubu ve koltuk takımları tercihinizi belirleyebilirsiniz.
Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz? Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz? Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz? Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz? Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz? Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz? Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz? Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz? Oturma Grubu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Daha Fazla Benzer Ürüne Göz Atın

İstikbal Best Maksi Takım Oturma Grubu

Türkiyenin en büyük mobilya şirketi olan istikbal şimdide best maksi takım oturma grubuyla siz müşterilere sunuyor. Best maksi koltukları 2 adet tek ...

İncele →
İstikbal Best Maksi Takım Oturma Grubu

Bellona Koltuk Takımları Lavida İle Hem Renkli Hem de Huzur Verici

Evimizin oturma odaları Bellona koltuk takımları ile şenleniyor. Seçimleriniz ister rengarenk ister sade koltuk takımlarından yana olsun Bellona size yardımcı o

İncele →
Bellona Koltuk Takımları Lavida İle Hem Renkli Hem de Huzur Verici

Siyah Deri Tekli Koltuk Modelleri

Siyah Deri Tekli Koltuk Modelleri

İncele →
Siyah Deri Tekli Koltuk Modelleri
Günün Modelleri

Günün Modelleri Sizin yerinize araştırır. İşinize yarayacak giyim, takı ve aksesuar ayakkabı modelleri ve bir çok üründe ön incelemede bulunur, sizlere aktarmaya devam eder.

Bizi takip etmeye devam edin. Fırsatlardan haberiniz olsun.