Puma 2013 Yeni Sezon Ayakkabılarını Tanıtıyor

Puma    21.036 Kez Görüntülnedi

Facebook ile yorum yap

Sonraki resme resmin üzerine tıklayarak geçebilirsin!
Pumanın ilk fabrikası 1948 yıllarında Almanya'da kuruldu. Ayakkabı donanım ve farklı aksesuarlar üretiyor. Ayrıca dünyanın en önde gelen spor lifestyle şirketlerinden biri olarak biliniyor. Boston, Londra Ve Honk Kong merkezlerinden faaliyetlerini en güzel şekilde sürdürüyor. Modellerini 120'den aşkın fazla ülkeye ürünlerini satışa sunmaya başarmış bir markadır. Yaratıcılık spor performansı ve farklı yaşam tarzlarının dışında Futbol, Koşu, Kategorilerinde ürünlerini bulmak mümkün. Puma-"Spor Modası" Alanlarında Alexander, McQueen, Yasihuro Mihara, Hussein Chalayan ve Sergio Rossi gibi ünlü moda tasarımcılarıyla iş birliği yapmaktadır. Spor giyimde canlı modeller yaratan Puma ayakkabılar hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada sunmaktadır.

2013 Puma ayakkabı modelleri her zamanki gibi farklı modelleri ile karşımızda, Ayrıca, bayanların, erkeklerin ve çocukların bir favori markasıdır. Rahat, modern etkileyici güzel tasarımlarıyla ve sıra dışı görüntüsüyle ile kendinizde bir farklılık olduğunu hissedeceksiniz. bayan ayakkabıları hem ortopedik, hem yumuşak ve ayak sağlığınız için en ideal markadır.  erkek ayakkabıları her zaman olduğu gibi hem rahat hemde şık görünüyorlar. Çocuk ayakkabıları şirin ürünleriyle çocuklarınızın bir koleksiyon oyuncağı olacak Mor, kahverengi, siyah ve beyaz ton renkleriyle muhteşem görünüyor. Spor ayakkabılar dışında, babet modelleri de koleksiyonda yerini almış durumda.
Reklam

İlgili Görseller

Puma Lady B Jr Bayan Bot Puma Roma Basic Erkek Puma Puma Street Tuneo Mid BMW Erkek Puma Puma Cabana Racer SL V Kids Puma Janine Dance Günlük Bayan Ayakkabı Puma Janine Dance Günlük Bayan Beyaz Ayakkabı Puma Cabana Racer Çocuk Ayakkabı Puma Tallula Glamm Günlük Bayan Ayakkabı Puma Cabana Racer Kırmızı Çocuk Ayakkabı Puma Drift Cat 3 CF SF Günlük Erkek Ayakkabı Puma Whirl wind Classic Günlük Erkek Ayakkabı Puma Suede Archive Eco Günlük Erkek Ayakkabı Puma Future Cat M2 SF Günlük Erkek Ayakkabı Puma Roosh Runner LS Wn's Günlük Bayan Ayakkabı Puma First Round Secret Pok Jr Günlük Bayan Ayakkabı Puma Steeple V Kids Çocuk Ayakkabı Puma Steeple Jr Kids Çocuk Ayakkabı Puma Cabana Racer SL V Kids Çocuk Ayakkabı
Markalar İnceleyebileceğiniz Markalardan Bazıları
İlgili İncelemek İsteyebilirsiniz!
img-bg
5.022 Kez Görüntülendi Puma Carson Erkek Koşu Ayakkabısı
img-bg
3.890 Kez Görüntülendi Taxi TT020K11 Z Siyah Kadın Bot
img-bg
9.077 Kez Görüntülendi 2014 Erkek Ve Bayan Ayakkabı Modelleri
img-bg
9.311 Kez Görüntülendi Puma King FG Krampon
Aktiviteler Diğer Modaseverler Şunları İnceliyor
img-bg
5.004 Kez Görüntülendi Kahverengi Bayan Bot Modeli
img-bg
9.782 Kez Görüntülendi Diesel Topuklu Ayakkabı Modelleri
img-bg
4.763 Kez Görüntülendi Adidas Driscoll Erkek Ayakkabı Modeli
img-bg
11.408 Kez Görüntülendi Columbia Erkek Ayakkabı Modelleri