Puma 2013 Yeni Sezon Ayakkabılarını Tanıtıyor

Puma    26.184 Kez Görüntülnedi
Sonraki resme resmin üzerine tıklayarak geçebilirsin!
Pumanın ilk fabrikası 1948 yıllarında Almanya'da kuruldu. Ayakkabı donanım ve farklı aksesuarlar üretiyor. Ayrıca dünyanın en önde gelen spor lifestyle şirketlerinden biri olarak biliniyor. Boston, Londra Ve Honk Kong merkezlerinden faaliyetlerini en güzel şekilde sürdürüyor. Modellerini 120'den aşkın fazla ülkeye ürünlerini satışa sunmaya başarmış bir markadır. Yaratıcılık spor performansı ve farklı yaşam tarzlarının dışında Futbol, Koşu, Kategorilerinde ürünlerini bulmak mümkün. Puma-"Spor Modası" Alanlarında Alexander, McQueen, Yasihuro Mihara, Hussein Chalayan ve Sergio Rossi gibi ünlü moda tasarımcılarıyla iş birliği yapmaktadır. Spor giyimde canlı modeller yaratan Puma ayakkabılar hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada sunmaktadır.

2013 Puma ayakkabı modelleri her zamanki gibi farklı modelleri ile karşımızda, Ayrıca, bayanların, erkeklerin ve çocukların bir favori markasıdır. Rahat, modern etkileyici güzel tasarımlarıyla ve sıra dışı görüntüsüyle ile kendinizde bir farklılık olduğunu hissedeceksiniz. bayan ayakkabıları hem ortopedik, hem yumuşak ve ayak sağlığınız için en ideal markadır.  erkek ayakkabıları her zaman olduğu gibi hem rahat hemde şık görünüyorlar. Çocuk ayakkabıları şirin ürünleriyle çocuklarınızın bir koleksiyon oyuncağı olacak Mor, kahverengi, siyah ve beyaz ton renkleriyle muhteşem görünüyor. Spor ayakkabılar dışında, babet modelleri de koleksiyonda yerini almış durumda.
Reklam

İlgili Görseller

Puma Lady B Jr Bayan Bot Puma Roma Basic Erkek Puma Puma Street Tuneo Mid BMW Erkek Puma Puma Cabana Racer SL V Kids Puma Janine Dance Günlük Bayan Ayakkabı Puma Janine Dance Günlük Bayan Beyaz Ayakkabı Puma Cabana Racer Çocuk Ayakkabı Puma Tallula Glamm Günlük Bayan Ayakkabı Puma Cabana Racer Kırmızı Çocuk Ayakkabı Puma Drift Cat 3 CF SF Günlük Erkek Ayakkabı Puma Whirl wind Classic Günlük Erkek Ayakkabı Puma Suede Archive Eco Günlük Erkek Ayakkabı Puma Future Cat M2 SF Günlük Erkek Ayakkabı Puma Roosh Runner LS Wn's Günlük Bayan Ayakkabı Puma First Round Secret Pok Jr Günlük Bayan Ayakkabı Puma Steeple V Kids Çocuk Ayakkabı Puma Steeple Jr Kids Çocuk Ayakkabı Puma Cabana Racer SL V Kids Çocuk Ayakkabı
Markalar İnceleyebileceğiniz Markalardan Bazıları
Aktiviteler Diğer Modaseverler Şunları İnceliyor
img-bg
13.752 Kez Görüntülendi Platform Bayan Ayakkabı Fiyatları
img-bg
14.619 Kez Görüntülendi Moda Olarak Kullanılan Ayakkabılar
img-bg
6.811 Kez Görüntülendi Nike Main Draw Çocuk Ayakkabı Modeli
img-bg
20.841 Kez Görüntülendi Puma'dan Roma PlkaDt Bayan Ayakkabı