1 gün önce Günün Modelleri Aracılığı İle

Tommy Hilfiger Vantage 3A Lacivert Erkek Ayakkabı

Tommy Hilfiger Vantage 3A lacivert erkek ayakkabı modeli. Yazlık olsun, klasik olsun ve bez ayakkabı olsun diyenlerin tercihi.

Tommy Hilfiger, şık tasarımları ve kaliteli hizmeti ile bilinen bir markadan Vantage 3A klasik ayakkabı modeli. Çoğunlukla lacivert ( şuanda tanıtımını yaptığımız ayakkabı model gibi ), bej ve beyaz gibi güçlü etki yaratan renklerin hakim olduğu ayakkabı modelleri, sarı, yeşil, kırmızı, turuncu, mavinin tonları ve pembenin hafifliğiyle dengeleniyor.

Yazlık ayakkabılarda tercih edebileceğiniz bir model olan Vantage 3A bez ayakkabılar olarak da adlandırılabilir. Hafif ve şık bir ayakkabı arayanlar için ideal bir model diyebiliriz.
Tommy Hilfiger Vantage 3A Lacivert Erkek Ayakkabı Tommy Hilfiger Vantage 3A Lacivert Erkek Ayakkabı Tommy Hilfiger Vantage 3A Lacivert Erkek Ayakkabı Tommy Hilfiger Vantage 3A Lacivert Erkek Ayakkabı Tommy Hilfiger Vantage 3A Lacivert Erkek Ayakkabı

Daha Fazla Benzer Ürüne Göz Atın

Tommy Hilfiger Bayan Pantolon Modelleri

Tommy Hilfiger bayan pantolon modellerini sizlere en güzel şekilde sunacağız. Siz bayanlar için beyaz, mavi, siyah vs en güzel renkler ile çok ...

İncele →
Tommy Hilfiger Bayan Pantolon Modelleri
Günün Modelleri

Günün Modelleri Sizin yerinize araştırır. İşinize yarayacak giyim, takı ve aksesuar ayakkabı modelleri ve bir çok üründe ön incelemede bulunur, sizlere aktarmaya devam eder.

Bizi takip etmeye devam edin. Fırsatlardan haberiniz olsun.